Karanténu umíme!

Karanténu umíme!

Ukazuje se, že jsme po rodičovské dovolené nebo ještě na ní dobře vybaveny ke karanténě. Naše fotografická témata volně navazují na to, co jsme dělaly nebo děláme s dětmi doma. Já osobně jsem byla na rodičovské 8 let a to kontinuálně, jelikož jsem měla 3 děti po téměř dvou letech. A abych se z toho nezbláznila nebo neupila, začala jsem fotit a vést kurzy pro stejně „postižené“ matky. Ráda bych ukázala, jaká skvostná díla vznikla a jak se dá volně navázat. Tak předně jeden kreativní návod, jak zpracovat téma izolace je zde: tvůrčí listy pro maminky na mateřské.

Vznikla témata, která jsme vystavovaly – Hranice

Ticho

nebo fotografie ve spojení s tvůrčím psaním

nebo jako úkol na kurzu – chvíle na zabití

A tak fotíme i teď. Abychom se z toho nezbláznily nebo neupily:)) Je to určitě dar, mít čas na to, co máme rády –  fotografování. Dovolila jsem si vybrat od každé ze zúčastněných výzvy „focení v karanténě“  jednu fotku, která  vystihuje to, co žijeme. Teď. Abychom viděly.

Autorky fotografií: Nikol Zachovalová, Hana Moualla, Michaela Šuléřová, Petra Klocová, Renata Procházková, Lenka Němcová, Veronika Buryánová, Pavla Goldmanová, Šárka Berka Kropáček, Madla Hnilicová, Básnířka SK, Edith Piaf, Kateřina Šimková, Klára Kubíčková, Petra Maria Kryštof, Martina Brankovská, Eva Grunwaldová

Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/karantenu-umime">
Instagram