Ceník fotografování

  • Home
  • /Ceník fotografování

Před focením prosím čtěte moje obchodní podmínky.

Ke každé službě nabízím tisk fotografií na fotopapíře nebo speciální tisky na alu-dibond, fotoplátno. Fotografie připravím pro tisk a zajistím jejich tisk. Ceník zde .

Hodinové fotografování  1.800,-Kč   Výběr z cca 100ks fotografií povedených. Obvykle min. 10ks úprav + detailní retuš 10 fotografií. Před focením proběhne konzultace – oblečení, místo a vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc. Příplatek 200,-Kč za psa nebo větší počet dětí – 4 děti a více.


 

 

 

Fotografování – portrét – profilovka 1.000,-Kč V atelieru. Byznys portrét na webové stránky či profil. Dám vám všechny povedené – min. 5 upravených + 3 retušované podrobně. Absolvovala jsem vizážistický kurz. Po domluvě nalíčím.


 

 

 

 

Fotografování u vás doma – 2.300,-Kč. Trvá 1,5h. Dávám 13 detailně upravených fotek – vhodné na kalendář. A pak „dobré“ – min.10 kusů. Tzv. „lifestyle“ fotografie – přijedu k vám domů a zachytím vás ve vašem přirozeném prostředí. Přizpůsobím se vašim světelným podmínkám a prostoru. Dovezu si své světlo. Nemusíte uklízet. :)) Před focením proběhne konzultace – oblečení, místo a vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc.


 

 

 

Kalendář 2.500,-Kč – trvání podle potřeby
V atelieru či venku na zahradě uděláme fotky tak, aby se z nich dal poskládat celý kalendář. K disposici mám rekvizity, které mi pomůžou poskládat jednotlivá roční období. Více o rekvizitách v sekci něco navíc.

 

 

 


Kurz – individuál – 3 lekce po 2h  3.000,-Kč

Zjistím, jaké jsou vaše odvednosti a připravím kurz vám na míru s tím, že se vám budu plně věnovat. Vysvětlím, co bude třeba + půjdeme společně fotit + ukážu, jak se vybírají fotky, jak se pozná „dobrá“.


Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/cenik-fotografovani">
Instagram