Ceník fotografování

  • Home
  • /Ceník fotografování

Před focením prosím čtěte moje obchodní podmínky.

Ke každé službě nabízím tisk fotografií na fotopapíře nebo speciální tisky na alu-dibond, fotoplátno. Fotografie připravím pro tisk a zajistím jejich tisk. Ceník zde .

Hodinové fotografování  1.900,-Kč   

Výběr z cca 60-80ks fotografií povedených provádíte vy.  Detailně retušuji 10 fotografií. Před focením proběhne konzultace – oblečení, místo a vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc. Příplatek 200,-Kč za větší počet dětí – 3 děti a více, babičku s dědečkem nebo pejska. Za každou fotku navíc 90,-Kč.

 

 


Fotografování – portrét – profilovka 1.000,-Kč 

V atelieru. Byznys portrét na webové stránky či profil.  5 retušuji podrobně. Absolvovala jsem vizážistický kurz u http://www.robertstary.cz/ . Po domluvě nalíčím za příplatek 500,-Kč.

 

 


Lifestyle – u vás doma  2.400,-Kč.

Trvá 1,5h. Dávám 13 detailně upravených fotek – vhodné na kalendář. Za každou fotku navíc 90,-Kč

Přijedu k vám domů a zachytím vás ve vašem přirozeném prostředí. Přizpůsobím se vašim světelným podmínkám a prostoru. Dovezu si své světlo. Nemusíte uklízet. :)) Před focením proběhne konzultace – oblečení,  vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc. Ukázka

 

 


Tématická minifocení  – 20minut – 500,-Kč  4-5 fotografií

Každá fotografie navíc 100,-Kč.

 

 

 

 


Kurz – individuál – 3 lekce po 1,5h  3.000,-Kč

Zjistím, jaké jsou vaše odvednosti a připravím kurz vám na míru s tím, že se vám budu plně věnovat. Vysvětlím, co bude třeba + půjdeme společně fotit + ukážu, jak se vybírají fotky, jak se pozná „dobrá“.


Individuální kurz úprav fotografií – – 2.000,-Kč

Podíváme se podrobně na editory zdarma + profesionální (Lightroom) 

Ukážu vám své know-how úprav fotografií.  Budete překvapeni, kolik ušetříte času při výběru fotografií.

Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/cenik-fotografovani">
Instagram