Ceník fotografování

  • Home
  • /Ceník fotografování

Před focením prosím čtěte moje obchodní podmínky.

Ke každé službě nabízím tisk fotografií na fotopapíře nebo speciální tisky na alu-dibond, fotoplátno. Fotografie připravím pro tisk a zajistím jejich tisk. Ceník zde .

Hodinové fotografování  2.400,-Kč   

Výběr z cca 60-80ks fotografií povedených provádíte vy.  Detailně retušuji 10 fotografií. A dodám v barevné a černobílé verzi.

Můžete si dokoupit všechny náhledové snímky za doplatek 500 Kč.

V případě zájmu o retuš dalších fotografií je cena 90 Kč/ks, pokročilá retuš:  kombinace 2 snímků, zeštíhlení, vyhlazení vrásek, atd. je cena 200 Kč/ks

Příplatek 200,-Kč za větší počet dětí – 4 děti a více, babičku s dědečkem společně s rodiči a s dětmi.

Před focením proběhne konzultace – oblečení, místo a vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc.

Všechny fotografie upravuji. Více o tom zde.

 


Fotografování – portrét – profilovka 1.000,-Kč 

V atelieru. Byznys portrét na webové stránky či profil.  3 retušuji podrobně. Absolvovala jsem vizážistický kurz u http://www.robertstary.cz/ . Po domluvě nalíčím za příplatek 300,-Kč.

 

 


Lifestyle – u vás doma  3.500,-Kč.

Trvá 1,5h. Dávám 13 detailně upravených fotek – vhodné na kalendář. K náhledu dostanete cca 80 fotografií. Výběr povedených provádíte vy. Můžete si dokoupit všechny náhledové snímky za doplatek 500 Kč.

V případě zájmu o retuš dalších fotografií je cena 90 Kč/ks, pokročilá retuš:  kombinace 2 snímků, zeštíhlení, vyhlazení vrásek, atd. je cena 200 Kč/ks

Příplatek 200,-Kč za větší počet dětí – 4 děti a více, babičku s dědečkem společně s rodiči a s dětmi.

Přijedu k vám domů a zachytím vás ve vašem přirozeném prostředí. Přizpůsobím se vašim světelným podmínkám a prostoru. Dovezu si své světlo. Nemusíte uklízet. :)) Před focením proběhne konzultace – oblečení, vaše představy. Fotografie odevzdávám přes webové úložiště. Pokud si budete přát tisk – pak v dárkové krabičce spolu s flashkou. Cena za tisk v sekci Něco navíc. Ukázka

 

 


Tématická minifocení  – 20minut – 800,-Kč  2 fotografie.

Upravuji po domluvě do kartiček s písmem, které jsou určeny pro tisk. Můžete si vybrat z náhledů. Každá fotografie navíc 100,-Kč.


Kurz – individuál – 3 lekce po 1,5h  3.500,-Kč

Zjistím, jaké jsou vaše odvednosti a připravím kurz vám na míru s tím, že se vám budu plně věnovat. Vysvětlím, co bude třeba + půjdeme společně fotit + ukážu, jak se vybírají fotky, jak se pozná „dobrá“.


Individuální kurz úprav fotografií – – 3.000,-Kč (trvá 4h)

Podíváme se podrobně na editory zdarma + profesionální (Lightroom) 

Ukážu vám své know-how úprav fotografií.  Budete překvapeni, kolik ušetříte času při výběru fotografií.

Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/cenik-fotografovani">
Instagram