• Home
 • /Kurzy
 • /Intuitivní fotografování s hlídáním dětí
Intuitivní fotografování s hlídáním dětí

Intuitivní fotografování s hlídáním dětí

Začínáme: 5. května 2020  od 10.00 – 11.30h (ale zpravidla až do 12.00h i s přebalováním:))

Cena: 2.600,-Kč včetně hlídání dětí za 8 lekcí 

 • malá skupina
 • individuální přístup
 • domácí prostředí
 • Naučíte se ovládat svůj fotoaparát a to díky drobným cvičením na lekci a domácím úkolům, které jsou vždy tématicky zaměřeny podle toho, co zrovna probíráme. Ukážeme si, jak fotografovat děti i při špatném osvětlení nebo v pohybu, a hlavně rozeznat momenty, kdy stojí za to sáhnout po foťáku. Získáte zpětnou vazbu od ostatních účastnic kurzu. Všechny vaše práce + fotografické inspirace od těch nejlepších fotografů a fotografek si promítneme – k disposici je dataprojektor. Získáte dovednost umět vybrat tu „správnou“ fotografii ze série podobných, ořezávat fotky, upravovat v dostupných editorech, které jsou zdarma. Zapojíte svoji tvořivost a radost ze sebevyjádření. Zjistíte, jaký fotoaparát vlastně potřebujete, jaké jsou na trhu a jak se liší. Už nebudete muset fotit na automat! Po kurzu existuje podpůrná skupina (tajná) Atelier Líšeň a veřejná, kde jsou zajímavé informace o focení https://www.facebook.com/atelierlisen/?ref=br_rs
  V ceně je zahruto i hlídání dětí (ve vedlejší velké místnosti s hračkami).
  Kurz bude probíhat na Klajdovské 49, Brno – Líšeň (naproti Dělňáku) v samostatném fotografickém atelieru.
  Něco o mně: fotografuji už přes dvacet let, vystudovala jsem fotografii u profesora Ivana Pinkavy na VŠUP. Mám tři děti, které nenutím říkat “sýr” a usmívat se do objektivu. Podobně přistupuji i k ostatním lidem a dětem, které fotím, místo stylizace upřednostňuji autenticitu. Kurzy fotografování pro matky malých dětí pořádám už podeváté.
  O kurzech v médiích https://www.evamelo.cz/o-kurzech-v-mediich/
  Jak probíhají kurzy: https://www.evamelo.cz/jak-probihaji-fotokurzy/
  Ukázka tvůrčích listů pro maminky na rodičovské https://www.evamelo.cz/hello-world-2/
  Ukázka fotografií z výstavy https://www.evamelo.cz/z-nasi-vystavy-hranice/
  Ukázka fotografií z kurzu tvůrčího psaní a fotografie https://www.evamelo.cz/tehotenstvi-materstvi-a-fotografie/

Po delší odmlce jsem se dostala na další level ve vnímání nejen fotografie a on ten bych se s vámi chtěla podělit. Po té co si projdeme technickou obsluhu fotoaparátu s jednoduchými úkoly, které si budeme promítat a sdílet, budeme se věnovat výběru, úpravám fotek v editorech zdarma nakonec zakončíme kurz intuitivním fotografováním.

Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/intuitivni-fotografovani">
Instagram