• Home
  • /Kurzy
  • /Fotokurz pro rodiče na rodičovské dovolené s hlídáním dětí – jak udělat fotoknihu
Fotokurz pro rodiče na rodičovské dovolené s hlídáním dětí – jak udělat fotoknihu

Fotokurz pro rodiče na rodičovské dovolené s hlídáním dětí – jak udělat fotoknihu

Cena kurzu je 1.900,- Kč za 8 lekcí (lekce je 1,5 hodiny). 

Díky drobným cvičením na lekci i díky domácím úkolům dostanete do ruky základní dovednost obsluhy svého fotoaparátu. Naučíte se fotografovat svoje děti i při špatném osvětlení nebo v pohybu, a hlavně rozeznat momenty, kdy stojí za to sáhnout po foťáku. Minimum stylizace, maxium akce. Získáte zpětnou vazbu od ostatních účastnic kurzu. Všechny vaše práce + fotografické inspirace od těch nejlepších či nejzajímavějších fotografů a fotografek uvidíte ve velkém formátu na plátně před sebou – k disposici je dataprojektor. Získáte dovednost umět vybrat tu „správnou“ fotografii ze série podobných, ořezávat fotky, ladit je. Zapojíte svoji tvořivost a radost ze sebevyjádření. Zjistíte, jaký fotoaparát vlastně potřebujete, jaké jsou na trhu a jak se liší. Ten, který doma máte, se naučíte ovládat – už žádné focení na automat! Po kurzu existuje podpůrná skupina (tajná) Atelier Líšeň a veřejná, kde jsou zajímavé informace o focení https://www.facebook.com/atelierlisen/ 

V ceně je zahruto i hlídání dětí (ve vedlejší velké místnosti s hračkami).  „Hlídačka“ je prověřená 4 předešlými kurzy – maminka od dvouleté Ádi.

Kurz bude probíhat na Klajdovské 49, Brno – Líšeň (naproti Dělňáku) v samostatném fotografickém atelieru.  Pro odvážnější navazuje výstava.

Nový termín: 16. října 2018 v 10.00h

Něco o mně: fotografuji už přes dvacet let, vystudovala jsem fotografii u profesora Ivana Pinkavy na VŠUP. Mám tři děti, které nenutí říkat “sýr” a usmívat se do objektivu. Podobně přistupuji i k ostatním lidem a dětem, které fotím, místo stylizace upřednostňuji autenticitu. Kurzy fotografování pro matky malých dětí pořádám už posedmé.

O kurzech v médiích https://www.evamelo.cz/o-kurzech-v-mediich/

Jak probíhají kurzy: https://www.evamelo.cz/jak-probihaji-fotokurzy/

Ukázka tvůrčích listů pro maminky na rodičovské https://www.evamelo.cz/hello-world-2/

Ukázka fotografií z výstavy https://www.evamelo.cz/z-nasi-vystavy-hranice/

Ukázka fotografií z kurzu tvůrčího psaní a fotografie – https://www.evamelo.cz/tehotenstvi-materstvi-a-fotografie/

Facebook
Google+
https://www.evamelo.cz/dopoledni-fotokurz-s-hlidanim-deti">
Instagram