Najdete mne

Kurz produktová fotografie

Máte e-shop a chtěli byste umět dobře vyfotit vaše zboží nebo výrobky i bez profesionálního fotografa? Naučíme vás, jak si udělat jednoduše improvizované domácí studio bez velkých nákladů. 
Co potřebujete? Fotoaparát s manuálně nastavitelnou expozicí, možnost připojení externího blesku.
Kurz vede Libor Sakmary.

Termín:  20. září 2017  13.00 - 18.00hodin

Cena: 1 200,-Kč 

Kdo je Libor Sakmary? Absolvoval Hradeckou Fotografickou Konzervatoř a návazně Hradeckou Fotografickou Konzervatoř. Absolvování HFK bylo dalším odrazovým můstkem, vedlo k dalšímu prohloubení zájmu o fotografii a rozšíření fotografického záběru o další žánry jako je reportáž, dokument či architektura. V roce 2012 autor působil jako lektor fotografie v Institutu Digitální Fotografie v Praze, od roku 2013 pořádá fotografické kurzy pro cestovní kanceláře. Zároveň pořádá přednášky s promítáním fotografií z cest, zúčastnil se například cestovatelského festivalu Rajbas. Nyní je zdárně připajat na Institut tvůrčí fotografie v Opavě.

Kurz maminky na rodičovské dovolené - chceme umět "chytit" naše děti

Nový kurz maminky na rodičovské dovolené
začínáme v září 2017 - 8 lekcí

Na podzim jsem si pro vás připravila lahůdku. Zábavný a odlehčený seminář věnovaný základům focení. Během 8 lekcí projdeme různé zajímavé fotografické disciplíny a navíc se naučíte ovládat svůj fotoaparát.

Uvidíte, jak používat světlo, zjistíte, jak fotit při špatných světelných podmínkách. Mojí specialitou je ale dovést vás k tomu, jak zachytit to, co chcete fotkou říci a pokud nevíte co to je, tak to během kurzu zjistíte. Čekejte mnoho nových informacích, podaných zábavnou formou a spoustu inspirace. Hlásit se můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Cena: 190,-Kč za lekci (včetně poplatku za hlídání dětí) 
Při zaplacení celého kurzu cena: 1500,-Kč (doporučuji - lekce budou mít návaznost)

Tyto kurzy byly v minulosti velmi úspěšné - například zde ukázka
nebo s výstavou a ohlasem v médiích zde
ukázka: Petra má dvě děti. Ráda fotila už před porodem, pak se ale její fotografické pokusy smrskly na pár momentek, které nesmějí chybět v rodinném albu. Ale víc nic. „Už se mi moc nechtělo těžkou
zrcadlovku vytahovat, protože jsem většinou byla ověšená dětmi, věcmi, tlačila jsem kočárek a bylo potřeba vytáhnout spíš vlhčený ubrousek nebo něco k jídlu než foťák,“ vysvětluje. Díky kurzu už zase vnímá foťák „jako kámoše, vyjadřovací prostředek a trochu i jako lék“.

recenze:

Lucie Zahradníková Byla jsem na celodennim kurzu a bylo to super!!! Ten den silene rychle utekl. Klidne by mohl trvat i nekolik dni, jelikoz je stale co trenovat a spousta dotazu.

Portrét v krajině

Termín: sobota 27. května 2017, 10.00-15.00h 

Cena kurzu je 1500,- Kč 
Kurz probíhá v samostatném fotoateliéru, adresa Klajdovská 49, Brno-Líšeň (naproti Dělnickému domu).

Podíváme se, jak se obvykle fotí lidé v krajině, dozvíte se, jak nastavit svůj blesk nebo jak si vyrobit provizorní odraznou desku. Zjistíte, co je tvrdé a měkké světlo a jak funguje.
Budeme společně fotit. Své fotky si pak ukážeme - dostanete zpětnou vazbu od ostatních - k disposici je fotoatelier, dataprojektor.

Přihlaste se do kurzu 

Fotografujeme život - kurz

Termín: sobota 22. dubna 2017, 10.00-15.00h 

Cena kurzu je 1500,- Kč 
Kurz probíhá v samostatném fotoateliéru, adresa Klajdovská 49, Brno-Líšeň (naproti Dělnickému domu). 

Rádi fotíte život okolo sebe a chtěli byste se posunout? Umíte nastavit foťák tak, aby dělal to, co si přejete ? Jaké je vaše téma? Víte, co fotíte? Která fotografie je "dobrá" a které vymazat? Jak být připraven na "správný okamžik"? Kurz spojený s praxí.
Důležitá je zpětná vazba - fotografie,které na kurzu nafotíte, si promítneme dataprojektorem, uslyšíte názor ostatních.

Odpolední fotokurz pro začátečníky

Termín: každé pondělí od 27. února 2017, 16:30-18:00h, 6 lekcí 

Cena kurzu (6 lekcí po 90min.) je 2000 Kč 
Kurz probíhá v samostatném fotoateliéru, adresa Klajdovská 49, Brno-Líšeň (naproti Dělnickému domu). 

Díky drobným cvičením dostanete do ruky základní dovednost ovládat svůj fotoaparát naplno. Zjistíte, že je dobré používat clonu a čas správně. Naučíte se ostře fotografovat i při špatném osvětlení. Získáte zpětnou vazbu od ostatních.
Strana 1 z 4

  • Číst dál...